Drážní úřad oznámil pokračování řízení Tábor-Sudoměřice

vyhlaska

Drážní úřad 15.3.2013 oznámil veřejnou vyhláškou pokračování stavebního řízení úseku stavby koridoru Tábor-Sudoměřice u Tábora.

V Sudoměřicích jsou nedořešené majetkové spory na jednom pozemku, vyhláška toto upravuje textem

…V této doplněné dokumentaci není umístěna stavba na st.p.č. 125 k.ú. Sudoměřice u Tábora ani nezasahuje do pozemního objektu na tomto pozemku z důvodu doposud nedořešených majetkových vztahů. Stavební pozemek číslo 125 v k.ú. Sudoměřice u Tábora ani stavba na něm není předmětem tohoto stavebního řízení.

Jedno z úlevových řešení, které bude mít vliv na rychlost na nové trati říká, že

ve spojovacích kolejích mezi žst. Tábor obvod Tábor a žst. Tábor obvod Čekanice, které stavebním i provozním charakterem odpovídají širé trati, využívá stavba současné drážní zemní těleso, které rozšiřuje pro druhou traťovou kolej. Směrově je navržen složený oblouk s poloměry nejméně 368/368 m, resp. 486/490 m. Proto je úsek Tábor – Čekanice v km 83,535 – 85,449 navržen pro traťovou rychlost V=80 až 100 km/h, s postupným nárůstem rychlosti, pro využití dle grafu dynamického průběhu rychlosti.

Ústní jednání je sjednáno na 16.4.2013. Od 30.4. se budou provádět přípravné práce a pokud se nikdo ze zúčastněných neodvolá, mohlo by snad konečně být vydáno stavební povolení ke stavbě.

Celý text veřejné vyhlášky si můžete přečíst zde>>


 

ODKAZ
Pendolinem dvoustovkou na jihu Čech
Upozorni mě
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Komentáře v textu příspěvku
Přečíst všechny komentáře