Stavba Soběslav – Doubí pohledem dronu, se zákresy do terénu (video)

Soběslav-Doubí z dronu (výřez z prezentačního videa)
Soběslav-Doubí z dronu (výřez Soběslav-Doubí z dronu (výřez z prezentačního videa)z prezentačního videa)

Stavba 4. koridoru mezi Soběslaví a Doubím byla oficiálně zahájena již v září loňského roku. O jejím průběhu jsme již několikrát informovali. Ale dnes se můžete díky videu firmy AIRVIEW podívat na celý úsek ještě před zahájením stavby prostřednictvím dronu. 

Video je natočené ve směru staničení, tedy od Soběslavi k Doubí a přehlednou formou vás provede celou stavbou a i nezasvěcený divák si z něj udělá představu o tom, jak bude nová trať trasovaná, kde bude Zvěrotický tunel, mostní objekty, zastávky, napojení na původní trať.

 

 

5 komentářů

  1. Díky! Tohle jsem potřeboval. Stále čekám jestli uděláte článek něco jako byly dva, kde jsem si udělal představu o stavbě Sudoměřice-Votice. Byly tam výkresy s trasou a pěkně popsané kde co je a bude. Nemáte i pro tuto stavbu v plánu udělat také takový souhrnný přehled?
    Tady v tom videu sice vidím celou trasu, ale plánek je plánek 🙂
    Děkuji Radek

  2. Krása. Škoda že szdc (nyní SŽ) neaktualizuje vizualizace úseku Ústí – CHOCEŇ) myslím si že by to zajímalo hodně širokou veřejnost jako toto video.. Nejsem Jihočech ani Pražák aby se mě tato stavba přímo týkala ale každá taková stavba má vysoký vliv na rozvoj ČR…. A tu si přejí všichni

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*