Mechanická návěstidla na odbočce Záběhlice to mají „za pár“

Jedny z posledních mechanických návěstidel na trati 221 počítají své poslední dny svého života. Již 19.2.2015 bude zrušeno návěstidlo So a jeho předvěst Př.So (ve směru od Prahy-Vršovic). Obě budou nahrazeny světelnými, do stávajícího zabezpečovacího zařízení budou zapojeny pomocí řadiče s mechanickými závislostmi zřízenými místo závislostí mechanického návěstidla. Práce budou zahájeny v 8:25 a ukončeny v 15:55 v době výluky traťového zabezpečovacího zařízení mezi žst. Praha-Vršovice os.n. a Praha-Hostivař.
Mechanické návěstidlo a jeho předvěst budou zneplatněné a ponechané na místě do 21.2., kdy budou ráno před zahájením výluky pro vložení výhybky č.4 na Odb.Záběhlice sneseny.
Zbývající mechanická návěstidla a jejich předvěsti Hr.Železný most zůstávají v provozu do přelomu dubna a května jako poslední mechaniky na trati z Benešova do Prahy.

Doplnění  příspěvku s harmonogramem:

  • Vložení výhybky č.4 Odb.Záběhlice: 21.2.2015     7:00 – 23:59
  • Vložení výhybky č.5 Odb.Záběhlice: 22.2.2015     7:00 – 23:59 (obě výhybky budou uzamčeny v přímém směru výměnovými zámky až do aktivace provizorního zab.zařízení Odb.Záběhlice 5.4.2015)

Několik fotografií záběhlické Př.So

Zabehlice-Pr.So

 

 

ODKAZ
Otevřený dopis a Adam Gebrian k vizi bourání nové odbavovací haly Hlavního nádraží v Praze
Upozorni mě
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Komentáře v textu příspěvku
Přečíst všechny komentáře