Fotomapa Benešov – Čerčany

Poslední aktualizace 20.3.2007 Před časem jsme do letecké fotografie Benešova zanesli několik objektů, následně jsme přišli s malou anketou a rozhodli se, že budeme pokračovat i mimo Benešov. Jak se dílo podařilo, nechám na posouzení každého z vás. Takže klikněte na nadpis článku… Mapa má objem 1.14MB, pokud disponujete pomalým připojením, mějte trpělivost. Kliknutím na mapu si ji zvětšíte. Doplnil jsem pro vaši informaci kilometrickou polohu některých objektů, zelené tečky značí místo, odkud byly fotografie pořízené. Budeme postupně přidávat další fotografie z našeho archívu. Čekáme na vaše komentáře, podle nich poznáme, zda naše snaha má význam.

20.3.2007 do mapy přidány letecké fotografie, které opět pořídil Rail2005. Červené čáry v mapě vymezují oblast, která je na fotografii vidět. Některé fotografie jsou bez vymezení oblasti, ale každý snad pozná, odkud kam na nich vidí.

Jak bude probíhat výstavba, jednotlivá místa se budou měnit, budeme ze stejných míst dokumentovat nový stav a zveřejňovat. Takže časem budou k zeleným tečkám přibývat modré, červené… A další mapa by mohla být až do Mnichovic, budete-li mít zájem.

Upozorni mě
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Komentáře v textu příspěvku
Přečíst všechny komentáře