Souprava RegioJet na Smíchově

Dnes dopoledne jsem zastihl soupravu RegioJet ve své domovské stanici Praze – Smíchově při posledních přípravách. Ve vozech se na poslední chvíli dodělávaly interiéry, uklízelo se… Na několik fotografií se podívejte ve fotogalerii.

 

 

 

RegioJet finišuje přípravy. V pátek 23. září pojede zvláštní tréninkový vlak s cestujícími za cenu 50 Kč.

Tisková zpráva STUDENT AGENCY

Železniční dopravce RegioJet, člen skupiny Student Agency, finišuje přípravy na zahájení provozu vlaků IC RegioJet mezi Prahou – Olomoucí – Ostravou a Havířovem od pondělí 26. 9. Jízdenky na tyto spoje jsou již v prodeji a vlaky IC RegioJet nabídnou zákazníkům vysoký rozsah služeb včetně připojení k internetu, denního tisku či nápojů zdarma. Součástí příprav jsou i cvičné jízdy mezi Prahou, Ostravou a Havířovem, během kterých si personál zkouší své povinnosti a procesy spojené s obsluhou a odbavením zákazníků.

 

Zdarma pojedou školy z Prahy, Pardubic a Ústí nad Orlicí. Další zájemci se mohou svézt za 50 Kč odkudkoli kamkoli. Personál si otestuje poskytování servisu a ověří zpětnou vazbu od zákazníků. Jízdenky jdou do prodeje dnes.

RegioJet se chce neustále učit a získávat zpětnou vazbu jak od cestujících tak ze samotného provozu. Proto náš personál trénuje a s prázdným vlakem budeme jezdit sem a tam a během následujících dní ladit přímo ve zkušebním provozu jednotlivé detaily,“

říká Radim Jančura, majitel skupiny Student Agency a dodává:

V pátek 23. 9., tři dny před zahájením provozu, pojedeme tréninkovou jízdu i s cestujícími a nabídneme zájemcům, fanouškům, železničním nadšencům a potenciálním zákazníkům možnost vyzkoušet náš vlak – a to za 50 korun za jednosměrnou jízdenku odkudkoli kamkoli. Pozvali jsme také základní školy z Prahy, Pardubic a Ústí nad Orlicí a ty pojedou samozřejmě zadarmo.“

Tréninkový vlak pojede z Prahy do Ostravy, Havířova a zpět v pátek 23. 9. – ráno z Prahy tam, v podvečer pak zpět. RegioJet dává do prodeje přibližně stovku míst za jednotnou cenu 50 Kč za jednosměrnou jízdenku mezi dvěma libovolnými stanicemi odkudkoli kamkoli.

ODKAZ
Na kole či pěšky ve stopě císařské dráhy II.

Vlak pojede podle jízdního řádu spoje IC1003 s odjezdem z Prahy hlavního nádraží v 7.27 hodin a příjezdem například do Olomouce hl. n. v 10.01 a Ostravy Stodolní (centrum města) v 11.13 hodin.

Zpět se bude vlak vracet ve stejný den jako IC 1016 a z Ostravy Stodolní (centrum města) bude odjíždět v 16.44 hodin a z Olomouce hl. n. v 17.55 hodin. Příjezd do Prahy hl. n. je ve 20.31 hodin. Vlaky budou zastavovat i v ostatních zastávkách po trase. Jízdní řády těchto spojů je možné zjistit na internetových stránkách www.regiojet.cz.

Jízdenky na tyto mimořádné tréninkové spoje si cestující budou moci koupit od dnešního odpoledne přes internetové stránky www.regiojet.cz a to za jednotnou cenu 50 Kč za jednosměrnou jízdenku odkudkoli kamkoli. Cestu je možné využít například k výletu do Ostravy či Olomouce a zpět.

Ve vlaku pojedou také žáci základních a speciálních škol z Prahy, Pardubic a Ústí nad Orlicí, kterým RegioJet nabídl přepravu tímto zvláštním vlakem zdarma.

Jízdné vybrané od cestujících, kteří si zakoupí jízdenky za 50 Kč, věnuje RegioJet na charitativní účely.

______________________________________________________________________________________________

Upozorni mě
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Komentáře v textu příspěvku
Přečíst všechny komentáře