Vydáno stavební povolení Veselí-Horusice

Rozhodnutím Drážního úřadu dne 24.1.2013 bylo vydáno Stavební povolení pro stavbu „Modernizace trati Veselí nad Lužnicí-Ševětín, úsek Horusice – Veselí nad Lužnicí“. Dne 10.3. nabylo stavební povolení právní moci. Jen připomeňme, že veřejnou zakázku získala s cenou 1 283 029 132 Kč bez DPH společnost Eurovia CS a.s., přičemž 18.4. mělo dojít k předání staveniště zhotoviteli.

5 komentářů

 1. Dobrý den,

  velmi ráda čtu váš web, vždy se dozvím něco nového a poučného. Je mi líto, že chybí bližší informace o průběhu stavby z Veselí nad Lužnicí do Horusic. Tak posílám aspoň pozvánku na prohlídku stavby i s odborným výkladem, která se uskuteční 19. 10. 2013 (sobota). Sraz je u zastávky Veselí nad Lužnicí v 10 hod. Další informace o modernizaci trati si můžete přečíst na http://www.veseli.cz v sekci ZPRAVODAJ VESELSKO (Veselsko-příloha koridor-červen 2013).
  Doufám, že v blízké budoucnosti se najde někdo, kdo zdokumentuje průběh stavby.

 2. Dobrý den, nebojte, na prohlídku někdo určitě dorazí. Pokud zkušenějším kolegům nevyjde čas, dorazí alespoň zelenáč. Přihlásil jsem se jako záložník. Podle zápisků a fotodokumentace bych pak pod jejich dohledem spáchal nějaký článek.

   • Na akci se přihlašovat netřeba, přihlásil jsem se jako záložník „v redakci“, tedy u Mirka, aby byl v klidu, že když nebude mít čas ani on, ani Simba, že akce nezůstane nesledována. Omlouvám se za zmatení.

    • Ok, pokud nebude nějak extra hnusně, asi se tam potkáme. Pak by nebyl problém něco málo sepsat do článku.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*