Video Olbramovice-Tomice

Další díl „ze staré trati“ začíná v Olbramovicích v roce 1957, pokračuje fotečkou z r.2009 a dál už je současný stav. Zatím současný, za rok to už vše bude jinak a toto video bude opravdu „ze staré tratě“.

Další kousek bude z Tomic do Bystřice. Opět začneme v minulosti, v roce 1960…

 

________________________________________________________________________________________________

6 komentářů

    • Děkuji. Mám v zásobě celý vnitřek výpravní budovy v Tomicích a Bystřici a v obou stanicích releové místnosti. A samozřejmě fotky ze stavědel v Bystřici. Ale to dám na web až tyto prostory budou „postavené mimo službu“ 🙂 Na památku

  1. Pěkné videjko – málokdo to o tom Švejkovi ví, že se točil v Olbramovicích a okolí, i když z podstaty věci je to víceméně jasné 🙂 Jen drobná maličkost, chybí fotka původního umístění vjezdového návěstidla S. Těším se na další díl.

  2. Pěkný nápad, pěkné video!! Švejk se mi líbí a proto mi udělal velkou radost ten úvod, fakt bezva začátek, obdivuji ten nápad. A závidím tu cestu po boku fíry :-))

  3. Ještě ke Švejkovi : pokud se podíváte na úplně celou sekvenci např.na DVD, zjistíte, že za dělem, umístěném v popředí se umně skrývá sedlčanský Hurvínek M 131.1 v pozadí. Pravděpodobně je na záběrech vidět i strážní domek č.86, který stával nad výtopnou, záběry do dáli jsou však již tak neostré, že se to s určitostí tvrdit nedá.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*